Hakkımızda

Hakan Torna 17 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.
Kurulduğu günden itibaren Sarı imalat konusunda üretim yapan ve uzman kadroya sahip olan atölyemiz; Sarı Fittings ve Hava grubunun imalat isini yapmakta ve Always guick couplings markası ile hizmete sunmaktadır.
Bunun yanı sıra değişen piyasa koşullarında siz değerli müşterilerimizin sorunlarına anında cevap verebilmek adına Pnömatik ürün gurubu ve çeşitli hırdavat ürün grublarının ithalatına başlanmıştır.

Kullanım alanları: Endüstride, otomotiv sektöründe, boyahane, servisler, mobilya, sanayiler, kiya, fabrikalar, hava tesisatı ve havanın bulunduğu bütün tesislerde kullanılır.

Vizyonumuz: Müşterilerimiz için koşulsuz memnuniyet üretmek ve üretimini yaptığımız ürünlerle anılan örnek şirket olmak.

Misyonumuz: Ürün çeşitlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası sağladığımız güvenilirlik, hızlı tedarik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Sloganımız: Kalitede daima güçlü ve hızlıyız.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede hırdavat sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Hakan Torna, göstereceğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

.